You are here

Udalosti

24/08/2017
Liberec (CZ) Spartan Race Sprint

Tieto preteky by mali byť finále CEU série v najkratšej disciplíne SPRINT. Na pódium sa zrejme postavia v mužskej kategórii dvaja naši členovia, ale tieto preteky ešte presnejšie určia, kto vystúpi kam :). Po sobotňajšom BEASTe to bude určite o niečo ťažšie, ale trať budeme zrejme už poznať čo môže byť veľká výhoda. Šprint v Liberci býva pomerne rýchly, ale nepatrí medzi najrýchlejšie šprintérske trate. Registrovať a dozvedieť sa viac o tomto podujatí môžete TU.

2017
Sep
24
20/09/2017
Eplény (HU) Spartan Race Beast

Posledné preteky v disciplíne Beast a možnosť získať ďalšiu trifectu. Keďže toto podujatie bolo vypredané skoro hneď po vypísaní, očakávame bohatú účasť a opäť perfektnú atmosféru, ktorou je Maďarsko známe. Eplény je malé lyžiarske stredisko, v ktorom sme už párkrát bežali no Beast sa tam ešte nekonal, sme zvedaví čo si pre nás organizátori pripravia viac na ich web-e.

2017
Oct
21
20/09/2017
Eplény (HU) Spartan Race Sprint

Posledný Sprint tejto sezóny a pre náš tím zrejme aj posledné prekážkové preteky, po Beaste budeme mať nohy určite ťažké, ale hnať nás bude pocit oddychu, ktorý nás čaká po náročnej sezóne. Maďarskými pretekmi tradične končí sezóna a my sa tešíme na spoločné ukončenie, oslavovať budeme však až 2 týždne po tomto podujatí :). Viac o tomto zaujímavom a kopcovitom SPRINT-e nájdete na tomto odkaze.

2017
Oct
22