You are here

Udalosti

08/01/2018
Bratislava (SVK) Urban City Race Challange

Prvé prekážkové indoor preteky u nás na Slovensku. Urban City Race možno poznáte už z letných pretekov, ktoré sa konali tiež v Bratislave no tentokrát sa súboje pretekárov uskutočnia v Rafinery Gallery. Náš tím tam bude mať tiež svoje zastúpenie a ak tam nechcete chýbať ani vy určite sa zaregistrujte na toto zaujímavé podujatie. Web organizátora je na tomto odkaze.

2018
Feb
03
28/12/2017
Valčianska dolina (SVK) Spartan Race Winter Sprint

Druhé preteky sezóny sa uskutočnia v jednej z najťažších lokalít Slovenska a možno aj strednej Európy. Uvidíme či organizátori začnenia do trate aj úvodné jazero o kopcoch nepochybujeme. Keďže tieto preteky sú už dávno vypredané, očakávame kvalitnú účasť a vynikajúcu atmosféru. Viac o pretekoch TU.

2018
Feb
10
18/01/2018
Tatry (SVK) ALS memoriál Jána Svočáka

Niektorí členovia nášho tímu sa zúčastnia aj charitatívneho behu, ktorý sa poriada v krásnom prostredí naších Tatier. Charitatívne bežecké preteky zamerané na pomoc osobám trpiacim ALS, druh svalovej atforie / postupne odumierajú všetky svaly v tele /. Toto podujatievyužijemeť ako tréning na OCR preteky, kedže terén je prevažne kopcovitý / lúka / asfalt.... ale v prvom rade chceme pomôcť ľudom trpiacim touto chorobou. Vyzbierané peniaze za štartovné idú na dobrú vec. PS: Ak by ste si (náhodou) povedali, že polmaratón je pre Vás veľa, spomeňte si na tých, ktorí by dali VŠETKO za možnosť ísť to aspoň skúsiť ... ak by im choroba nezobrala túto nádej . „ :) Do zbierky môžte mať takúto krásnu medailu, ktorú nájdete na web-e organizátora a odnesiete možno aj dobrý pocit, že ste prispeli dobrej veci. 

2018
Mar
24
18/01/2018
Bytom (POL) Spartan Race Sprint

Prvé kolo CEU série sa rozbehne v poľskom meste Bytom, kde sa preteky ešte nekonali a tak nevieme čo máme od tohto miesta očakávať, ale predpokladáme skôr rovinatejší charakter pretekov. Štart bude o 13:00 a niektorí pretekári budú mať isto ťažké nohy po predchádzajúcom "Supri", ale niektorí členovia nášho tímu si to odskúšali už pred rokom v Gdansku. Ak chcete začať CEU sériu s nami príďte do Bytomu, určite sa tam stretneme. Viac informácii na tomto odkaze.

2018
Mar
24
18/01/2018
Bytom (POL) Spartan Race Super

Prvý Super sezóny sa odohrá v Bytome, štart bude už o 8:00, pretože niektorých pretekov nášho tímu čaká aj poobedný Sprint. Super je stredná obtiažnosť pretekov Spartan Race, kde si treba lepšie rozložiť sily, sme zvedaví, kto si ich na tejto trati rozloží najlepšie. Pre viac informácii o tomto podujatí klikajte TU.

2018
Mar
24