You are here

Udalosti

21/03/2018
Kutná Hora (CZ) Spartan Sprint

V tomto malebnom mestečku sa Spartan ešte nekonal a bude to jeho premiéra, ale máme tušenie, že trať povedia aj historicou časťou mesta, ktorá je veľmi pekná a na svoje si prídu nie len milovníci prírody, ale aj histórie. Tí čo absolvovali preteky v Talinsku v meste Orte, tak si možno práve vďaka Kutnéj Hore zaspomínajú. My tam budeme ;) Informácie o pretekoch sú na web-e organizátora.

2018
Apr
28
21/03/2018
Donovaly (SVK) Spartan Sprint

Druhé kolo CEU série 2018 opäťupožní pretekárom posunúť sa v rebríčku tejto série, avšak Donovaly sú známe nevyspytateľným počasím a náročným kopcovitým terénom, takže na svoje si prídu predovšetkým technickí a silovejší bežci. Po SPRINT-e v Bytome sa "šprintérska" časť týchto pretekov ukončí, pretože do série sú zaradené už len 2 preteky SUPER a 1 BEAST. Pretekárov po sobotňajšom "šprinte" bude čakať aj dlhšia trať. Viac o týchto pretekoch sa dozviete na tomto odkaze.

2018
May
12
21/03/2018
Donovaly (SVK) Spartan Super

Väčšina pretekárov bude mať v nohách aj sobotňajší "šprint", tí ktorí prídu len na nedeľné podujatie, budú mať svieže nohy, ale nebudú poznať časť trate, čo môže byť nevýhoda, uvidíme kto sa popasuje s touto strednou vzdialenosťou a druhým tohtoročným "suprom", veríme že zopakujeme výsledky z predchádzajúcich rokov. Ak sa chcete registrovať alebo sa dozvedieť o pretekoch viac klikajte sem.

2018
May
13
23/04/2018
Krakow (POL) Spartan Super

Po minuloročnej krakowskej premiére, opäť navštívime toto mesto a zrejme si užijeme rýchle rovinaté preteky s vodnými prekážkami. Možno nás organizátori potešia aj neďalekým kopcom s hradbami, necháme sa prekvapiť. Druhý SUPER, ktorý sa bude konať v Poľsku, veríme že sa nám bude dariť minimálne tak ako na tom prvom v Bytome. Viac informácii o podjatí nájdete na stránkach organizátora. www.spartanrace.sk

2018
May
19
23/04/2018
Krakow (POL) Spartan Sprint

Po rýchlom "supri" nás bude čakať ešte rýchlejší SPRINT, kde budú mať výhodu tí čo vynechali doobedné podujatie, ale pretekári z nášho tímu nezvyknú taktizovať a nebude tomu inak ani teraz. Postavíme sa na oba štarty a veríme, že porazíme aj tých oddýchnutých, držte nám palce, vidíme sa na štartovej čiare. Informácie o podujatí nájdete TU.

2018
May
19