You are here

Udalosti

19/07/2018
Poiana Brasov (ROU) Spartan Sprint

Prvýkrát sa budú konať preteky v Rumunsku a my tam nebudeme chýbať. Je to aj príprava na Majstrovstvá sveta v Trifecta weekende, ktoré sa budú konať v Sparte. Začne sa tentokrát opačne ako na Kubinskej holi a to šprintom. Väčšina z nás sa pokúsi absolvovať však všetky 3 preteky. Viac informácií nájdete v propozíciách behu.

2018
Aug
04
19/07/2018
Poiana Brasov (ROU) Spartan Super

Poobede odštartujeme v disciplíne Super čo je stredne dlhá vzdialenosť. Rumunsko sme doteraz ešte nenavštívili, ale zrejme na nás budú čakať kopce a medvede spolu s prekážkami, ktoré pripravili organizátori. Ak sa chcete registrovať a spraviť si dovolenku v tejto zaujímavej krajine stále sú nejaké miesta voľné, viac na webe organizátora

2018
Aug
04
19/07/2018
Poiana Brasov (ROU) Spartan Beast

Vyvrcholenie Trifecta weekendu a zároveň najdlhšie preteky nás čakajú v nedeľu, kde sa rozhodne o celkovom víťazovi, na Majstrovstvách sveta v Sparte sa bude táto disciplína štartovať stíhacou metódou, to z namená že pretekári budú vypustení na trať s náskokom/straou akú nadobudli v predchádzajúcich 2 pretekoch, v Rumunsku by však mal byť spoločný, hromadný štart. Viac informácií sa dozviete na tomto odkaze.

2018
Aug
05
19/07/2018
Valča (SVK) Spartan ULTRA

Dlhoočakávané najťažšie preteky sezóny z pohľadu vzdialenosti a prevýšenia sa opäť budú konať v lyžiarskom stredisku vo Valčianskej doline. Tieto preteky by mali byť o niečo dlhšie ako bol minulornčý Ultra Beast a odhaduje sa teda + 50 km behu s prevýšením od 2500 - 3000 m s viac ako 70 prekážkami, ktoré organizátori pripravia. Treba si naštudovať poriadne propozície pretekov, pretože pravidlá sú iné hlavne z pohľadu materiálneho zabezpečenia, ktoré pretekári so sebou na tejto trati musia mať. Štart bude už o 6:00 a my na ňom budeme spolu s Vami. Propozície k pretekom nájdete na tomto odkaze.

2018
Sep
01
19/07/2018
Valča (SVK) Spartan Sprint

Súčastne kým sa niektorí naši členovia, ale aj vy budú trápiť na Spartan Ultra sa pobeží aj najkratšia trať, ktorá už tradične bude v strmých kopcoch Valčianskej doliny, ak sa ešte necítite na tú najťažšiu úroveň pre začiatok a zoznámenie Vám bude stačiť aj šprint. Pozrite si čo Vás čaká na tejto stránke.

2018
Sep
01
19/07/2018
Valča (SVK) Spartan Super / TEAM

V nedeľu po náročnej sobote nás čaká stretná trať, ťažko povedať kto si trúfne po Spartan Ultra ešte vyskúšať aj Super, ale možno sa pár odvážlivcov nájde pretože nepôjde len o klasické preteky. Prihlásiť sa môžete aj na tie tradičné a dozvedieť sa viac na tomto odkaze, ale väčšia pozornosť sa opiera na tímové preteky, ktoré sú zároveň nominačne na Majstrovstvá sveta v tímoch, ktoré sa budú konať mesiac po tomto podujatí v USA. Družstvo musí byť v 3-člennom zložení a musí v maximálne 1 minútovom rozostupe absolvovať celú trať. Viac v propozíciách organizátora.

2018
Sep
02