You are here

iWatt - pomôž nám získať financie

iWatt

Od mája sme aj vďaka Vám už získali 2300€ začo ďakujeme. A každý mesiac sa začína ďalšie kolo súťaže a budeme radi ak nám pomôžeš aj v tomto mesiaci a možno pomôžeme aj my Tebe.

 
O čo ide ?
 
Ak sa hýbeš - kráčaš, beháš, bicykluješ, korčuľuješ, skialpuješ, bežkuješ, posilňuješ .. môžeš premeniť svoj pohyb na body = iWatty, stačí pri pohybe použič aplikáciu iWatt alebo používať v mobile Stravu, iZdravie, Google Fit.
 
Čo tým získaš ?
 
Okrem skvelého pocitu z pohybu, si za nazbierané iWatty môžeš kúpiť niečo z iWatt obchodu, alebo podporiť klub, ak podporíš ten náš, budeš hrať o hodnotné vouchre od našich sponzorov Ino8, Nutrend = Winsk, CEP sport..
 
Ako postupovať ? 
 
  • registruj sa cez tento LINK prípadne cez ich stránku a potom použi promo kód 224872, dostaneš bonus 200 iWatts, Ty aj náš tím.                                                                                                   
  • zosynchronizuješ v aplikácii iWatt - Stravu, eZdravie, Google Fit, alebo čo používaš, ak máš sportester musíš mať zosynchronizovanú aj Stravu a aplikáciou Tvojich hodiniek.                   
  • absolvuješ nejaký tréning a tlačítkom PLUS (žlté vpravo dole) v aplikácii si ho načítaš za čo dostaneš iWatty = body.                                                                                                                       
  • za získané iWatty si niečo kúpiť alebo ak ich budeš pošlať nášmu tímu Extreme Obstacle Runners, môžeš získať hodnotné VOUCHRE.                                                                                       
  • body, ktoré si nám poslal si zapíšeš do TABUĽKY

Kolo trvá zvyčajne kalendárny mesiac a ak sa náš tím umiestni 50% výhry venujeme na nákup materiálu, ktorý rozdelíme TOP5 najaktívnejším v každom mesiaci.

Ďakujeme za Tvoji pomoc a nezabudni sa hýbať !

Extreme Obstacle Runners